محصولات ما

گروت ها و مواد کاشت آرماتور

گروت ها و مواد کاشت آرماتور

گروت ها معمولا برای نصب صفحات پایین ستون سازه های فولادی ، نصب تجهیزات سنگین صنعتی و همینطور ترمیم بتن استفاده می گردد.
گروت ها معمولا بر دو پایه سیمانی و اپوکسی تقسیم بندی می شوند:

 

 

aid215881-728px-Cure-Concrete-Step-3

عمل آورنده های سطح بتن

در اجرای سنتی از آب و گونی جهت عمل آوری سطح بتن استفاده می شود ، روش استفاده از مواد شیمیایی در عمل آوری سطح بتن روشی نو و تایید شده می باشد ، مقادیر و مشخصات فنی اجرای این مواد نسبت به اجرای سنتی به مراتب پایین تر است به جای روغن سوخته جهت استفاده به عنوان روغن قالب می توان از روغن قالب تولیدی شرکت کاریز استفاده نمود. لکه های سطوح بتن و عمر کوتاه قالب از معضلات استفاده از روغن سوخته و گازئیل می باشد این مواد به شکل ذیل بسته بندی می شوند:

افزودنی های بتنی

افزودنی های بتنی

افزودنی های بتن موادی هستند که علاوه بر مصالح معمول بتن ، جهت افزایش مقادیر مشخصات کیفی و تخصصی بتن افزوده می شود. از مزایای این مواد به افزایش مقاومت ، افزایش اسلامپ ، افزایش کارایی ، افزایش دوام ، هوازایی و غیره اشاره نمود. افزودنی تولیدی شرکت کاریز تحت نام های تجاری flow،super flow،hyper flow،عرضه می گردد. تقسیم بندی این مواد به شرح زیر می باشد:

 

درزگیرها و مواد های آب بندی

درزگیرها و نوارهای آب بندی

کاربرد این درزگیرها و نوارهای آب بندی در درزهای اجرایی و انبساطی سازه های بتنی و محل های قطع بتن (Cold Joints) می باشد.

Industrial-floor-2

کفپوش های صنعتی

کاربرد این کفپوش ها در محیط های صنعتی ، پارکینگ ها ، پالایشگاه ها و بیمارستان ها می باشد. کفپوش ها معمولا بر سه پایه سیمانی ، اپوکسی و پلی اورتان تولید می گردد. شرکت کاریز محصول جدیدی بر پایه سیمانی و اپوکسی نیز تولید می کند ، این مواد به شرح زیر تقسیم بندی می شوند:

PMSBM_hero

ملات های سیمانی اصلاح شده با پلیمر

چسب های کاربردی متنوع و متفاوتی در حوزه ساختمان دارند ، اتصال بتن قدیم به جدید ، چسب کاتی ، چسب های افزودنی به بتن و غیره از جمله این کاریرد ها می باشد
تقسیم بندی این چسب ها به صورت زیر می باشد:

Concrete-Coating-2b

پوشش های محافظ

جهت محافظت سطح خارجی سازه بتنی در برابر عوامل جوی، کلراید ها و سولفات ها مورد استفاده قرار می گیرند. ایجاد نمای صاف و بدون ناخالصی سطح بتن نیز از کاربردهای مهم این مواد می باشد.

Cover_ver_1

مصالح خاص ساختمانی

Fibercon FF: الیاف پلیمیری افزودنی بتن جهت کاهش ترک و آب رفتگی بتن، این الیاف از جنس پلی پرپیلن می باشد.

چسب ها و ملات های اپوکسی

چسب ها و ملات های اپوکسی

چسب ها کاربردهای متنوع و متفاوتی در حوزه ساختمان دارند، اتصال بتن قدیم و جدید، چسب کاتی، چسب های افزودنی به بتن و غیره از جمله این کاربردها می باشد.

آب بند کننده ها و افزودنی های ملات

آب بند کننده ها و افزودنی های ملات

مواد آب بند کاربرد زیادی در انواع سازه های در تماس با آب دارند.تونل ها،پلها،استخر ها منابع نگهداری آب از جمله این سازه ها هستند