گروت اپوکسی

گروت اپوکسی

گروت اپوکسی

گروت اپوکسی چیست ؟
همان طور که در قسمت کفپوش پلی یورتان گفته شد این است که گروت دارای ظاهری زیبا و بسیار مدرن و متفاوت , دوامی خوبتر و استوار تر نسبت به محیط که منظور از آن رطوبت , گرما , سرما , فشار و سایش مقاوم خیس از دوغاب سیمان است و همچنین قابل به ذکر میباشد که مقررات نصب , فعال سازی و اجرای گروت اپوکسی به طور کامل متعدد با دوغاب سیمان هست . محبوبیت این کالا به روز بیشتر می شود و فی مابین پیمانکاری کاشی و سازندگان هم بسیار متداول شده‌است . گروت بر خلاف دوغاب سیمان که از یک ترکیب پودر سیمانی ساخته شده است .

لیست قیمت انواع گروت اپوکسی
اپوکسی از رزین اپوکسی و پودر پر کننده ساخته شده است . ملات دوغاب سیمانی به صورت منظم ضد آب نمیباشد بنا بر این دلیل بر خلاف این کالا بوده و همینطور یکی از اصلی ترین معایبی که دوغاب اپوکسی دارد این است که دارای رطوبت است و چه بسا بعداز کم آب شدن هم روی سطح لکه به همراه دارد و همینطور در صورتی شما از شستشو لکه ها و کثیفی ها و روغنی کردن ملات خود بسیار خسته شده اید شایسته ترین مورد برای تعیین و رهایی یافتن از این مشکل است .

کاربرد و شیوه اجرای گروت اپوکسی سیمانی
۱ – گروت از دو رزین مختلف و مخلوط با یک پر کننده ساخته شده .

۲ – به همین علت است که فوق العاده ضد آب و مطلوب برای تمیز کردن محصولات می‌باشد .

۳ – سرعت اجرا شدن اپوکسی دوچندان بیشتر از دوغاب سیمان است .

۴ – نیاز به چند بار اعمال مثل دوغاب سیمان را ندارد و با یکبار اعمال کار تمام است .

۷ – به دلیل رنگ و زیبایی در راستای گروت جذب میگردند .

تفاوت ها و مزایای گروت اپوکسی نسبت به دوغاب سیمان
بگذارید تا پاره ای نیز از سطح انتها بگوییم : که بعداز اتمام کار هم اکنون وقت آن رسیده تا تمیز کاری را انجام دهیم , یعنی حذف کردن رنگدانه ها از ملات و همینطور با اضافه کردن سنگ ساب اپوکسی را درخشان و براق نشان می‌دهیم در‌این حین اسفنج های مخصوص در سایزهای مختلف براقی خاص را بدون دردسر ایجاد میکنند .

کفپوش اپوکسی متالیک
کفپوش اپوکسی متالیک در گاراژ میتواند یک ظاهر تعجب آور , خیره کننده و غریب ایجاد نماید . ولی میانگین هزینه برای این نوع کفپوش کمتر از سایر کفپوش ها هست . قابل ذکر است که کفپوش اپوکسی متالیک یه فرآورده جدید در بازار رقابت جمهوری اسلامی ایران محصوب میشود که علاوه بر کارایی مطلوب برای پارکینگ و گاراژها برای علاقه مندانی که در‌پی کفپوش اپوکسی درخشان و پلی کرومین میباشند این مسئله کاملا خوشحال کننده است .

اشکال رنگ کفپوش اپوکسی متالیک

۱ – گلوله نقره ای

۲ – گلدان مس

۳ – زمین قهوه ای

۴ – بمب های گیلاس

۵ – مفرغ

۶ – طلا جواهرات تامین

۷ – آبی‌رنگ براق

۸ – امرتات

 

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*