شرکت کاریز درباره ما

FEW WORDS

درباره کاریز

شرکت کاریز با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و منحصر به فرد خود اقدام به تولید مواد شیمیایی مورد مصرف در صنعت ساختمان نموده است محصولات تولیدی شرکت کاریز با رعایت کلیه اصول آیین نامه ای و استانداردهای بین المللی تولید و کنترل کیفیت شده است با توجه به بخش تحقیق و توسعه R&D دستیابی به دانش فنی روز شرکت کاریز امکان تولید محصولات جدید با توجه به شرایط فنی پروژه را نیز دارد.

تولید

شرکت کاریز با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و منحصر به فرد خود اقدام به تولید مواد شیمیایی مورد مصرف در صنعت ساختمان نموده است.فوق روان کننده ها ضدیخ ها  در این عرصه کار برای ساخت و ساز با کیفیت، سرعت و دوام مطلوب مهیا نموده اند.

تکنولوژی روز

امروزه با ورود تکنولوژی به عرصه های مختلف، صنعت ساختمان، نیز دستخوش تغییرات شگرفی گشته است. فوق روان کننده ها ضدیخ ها چسب ها عایق های پوششی آب بند ها و صدها محصول دیگر در این عرصه کار برای ساخت و ساز با کیفیت، سرعت و دوام مطلوب مهیا نموده اند.

اجرا

شـرکت کاریز با ایجاد برتری عملیاتی در فـرآیند تـولید و همچنین رویکرد مشتری مداری و ایجاد مزیت رقابتی ، با بهـره گیری از تجهیزات مدرن تـولید و ناوگان حمل و نقل و پمپاژ بتن پیشـرفته و بکارگیری پرسـنل متعهد و دارای تخصص و دانش به روز در اجراء پروژه ها شمارا یاری می کند.

مشاوره

نظر به حجم بالای مصرف بتن در کشور، تهیه طرح مخلوط متناسب با شرایط اجرایی و بهره برداری، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هزینه های تعمیر و نگهداری سازه های بتنی بسیار بالا می باشد و انتخاب روش صحیح می تواند بر تضمین کیفیت خدمت دهی سازه و هزینه اجرایی را نیز کاهش دهد.

0

پروژه های دردست اجرا

0

پروژه های انجام شده

0

مشتریان راضی

0

تعداد مشتریان

برخی از

گواهینامه های شرکت کاریز

محل کار ما

محل کار ما را از روی نقشه پیدا کنید