فوم-پلی-اتیلن

فوم پلی اتیلن POLY FOAM

مشخصات :فوم پلی اتیلن ، ترکیبی از پلی اتیلن فشرده وحباب های ریز هوا می باشد که به علت داشتن خاصیت تراکم سلولی  مناسب  مانع از نفوذ هوا ، رطوبت ، حرارت وصدا می گردد.

ماستیک دو جزئی پلی یورتان KARIZ PU 5080

مشخصات :
PU 5080 يك درزگير دو جزيي انعطاف پذير بر پايه پلي اورتان است كه مقاومت مكانيكي خوبي دارد و ظرفيت تغيير شكل مجاز آن 15% مي باشد این محصول جمع شدگی خمیری مرتبط با دوغاب های سیمانی را به خوبی جبران می کند.

ماستیک دوجزئی پلی کلتار KARIZ PU COALTAR 600

مشخصات :
PU Coaltar 600 يك درزگير دو جزيي انعطاف پذير بر پايه پلي اورتان وکلتار سرد اجراء است كه مقاومت مكانيكي خوبي دارد و ظرفيت تغيير شكل مجاز آن 15% مي باشد.

pu5

ماستیک تک جزئی پلی یورتان KARIZ PU 5

مشخصات :
PU 5 يك درزگيرتک جزيي بر پايه پلي اورتان است كه مقاومت مكانيكي خوبي دارد و ظرفيت تغيير شكل مجاز آن  15 % ميباشد این محصول با رطوبت هوا واکنش داده و عمل می کند.

درزگیر گرم ریز مقاوم در برابر مواد نفتی KARIZ SEAL FR

مشخصات : Kariz Seal FR خمير درزگيري است بر پايه تركيباتي از رزينهاي مصنوعي و قطران كه پس از گرم كردن قابل استفاده ميشود. وقتي در درزهاي انبساطي و يا درزهاي اجرايي قرار ميگيرد درز انعطاف پذيري ايجاد ميكند كه در برابر مواد نفتي و روغنهاي معدني مقاوم است.

Tekasil-300

درزگیر پایه سیلیکونی KARIZ TEKASEIL 300

مشخصات : کاریز تکاسیل 300 یک درزگیر انعطاف پذیر بر پایه سیلیکون می باشد. اين ماده با رطوبت موجود در هوای اطراف واکنش می دهد و به یک درزگیر الاستیک تبدیل می شود.

درزگیر پایه سیلیکونی KARIZ TEKASEIL SU

مشخصات :کاریز تکاسیل یک درزگیر انعطاف پذیر بر پایه سیلیکون می باشد. اين ماده با رطوبت موجود در هوای اطراف واکنش می دهد و به یک درزگیر الاستیک تبدیل می شود.

Waterstop

واتراستاپ KARIZ WATERSTOP

واتر استاپ يك نوار قابل ارتجاع از جنس PVC مي باشد و براي آب بندي درزهاي اجرايي و درزهاي انبساطي  بكارمي رود. واتر استاپ در انواع عرضهاي مختلف موجود مي باشد.