کاریز هیدروسازه گیل

شرکت کاریز هیدرو سازه گیل تولید کننده در صنعت شیمیائی ساختمان است که طبق خطی مشی تبیین شده توسط مدیران جوان و خلاق آن، همواره تولید، عرضه، بهبود و گسترش تکنولوژی را در سر لوحه امور قرار داده است.

تولید سفارشی و هماهنگ سازی مشخصات فنی محصول با آنچه مورد نیاز پروژه می باشد به پشتوانه تیم تحقیق و توسعه مستقر در لابراتوار های شیمی و بتن کارخانه از دیگر افتخارات مجموعه تولیدی کاریز می باشد.

تولیدات این مجموعه از ابتدای عملیات ساخت (گود برداری) تا انتهای پروژه به مجریان و مهندسین پروژه جهت دستیابی به بهترین نتیجه ممکن با حداقل هزینه و همچنین صرفه جویی در انرژی و زمان آمده است که رضایت نامه مشتریان شرکت تا کنون حاکی از صحت مطلب مذکور می باشد.

پیرو طی مسیر راه به سوی اهداف شرکت طبق خطی مشی آن، شرکت کاریز پس از تحقیقات بسیار گسترده و شناسایی بازار های هدف در داخل و خارج از ایران،  اقدام به عقد قرارداد با شرکتی پیشرو و بزرگ در زمینه تولیدات محصولات مرتبط با صنعت شیمیایی ساختمان در اروپا (کشور ایتالیا) نمود. که این قرارداد طرف ایتالیائی (شرکت اپافلکس Epaflex) را ملزم به تبادل تکنولوژی و ارائه خدمات فنی مهندسی در ایران نمود.

شرکت اپافلکس جز نوآوران این صنعت در زمینه تولید انواع رزین، پلیمر و انواع مشتقات آن با گرید کیفی بسیار بالا در اروپا می باشد که این موضوع خود حاکی از تأیید سطح کیفی و استانداردی شرکت کاریز از طرف یک مجموعه اروپای غربی می باشد.