شرکت کاریز هیدروسازه گیل ، تولید کننده تمامی محصولات شیمیایی ساختمان، با بهره‌مندی از مدیران جوان، خوش فکر و استفاده از تیم فنی و مهندسی باتجربه، بیش از ده سال است که بر قله‌ی تولیدِ این مرز و بوم می‌درخشد.

سفارشی سازی محصولات تولیدی، و هماهنگ‌سازی پارامتر‌های فنی مهندسی محصول، با آنچه که هر پروژه به انحصار نیاز دارد، مهر ارزنده‌ایست که به پشتوانه‌ی همکاری با متخصصین برتر، در دپارتمان تحقیق و توسعه‌ی کارخانجات کاریز و بهره‌مندی از مجهزترین لابراتوار‌های صنعتی حوزه‌ی شیمی و بتن، در کارنامه‌ی این مجموعه فنی مهندسی ، حک شده‌است.

به منظور حصول بهترین نتیجه با صرف حداقل هزینه، انرژی و زمان، و کسب رضایت صد در صدی کارفرمایان عزیز از همکاری با تیم کاریز، گروه تخصصی مشاوره، طراحی و فروش این مجموعه از صفر تا صد تمامی پروژه­های عمرانی، همیشه در کنار کارفرمایان، مجریان و مهندسین بوده­اند.

گستره­ی فعالیت­های مجموعه کاریز به تولید و طراحی محصولات شیمیایی راه و ساختمان، محدود نمی­شود. از سال 1394 ، پس از بررسی کاستی­های موجود در بازار ایران و مطالعه و تحقیق در­ بازارهای هدف درون مرزی و برون مرزی، تیم بازرگانی مجموعه فنی مهندسی کاریز، موفق به عقد قرارداد همکاری با شرکت Epaflex  ایتالیا گردید. شایان ذکرست که اپافلکس ایتالیا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات شیمیایی ساختمان در اروپاست (پیشرو در تولید محصولاتی از قبیل انواع رزین، پلیمر و تمامی مشتقات پلیمری با بالاترین درجه­ی کیفی تحت استانداردهای روز جهانی) که بر اساس قرارداد همکاری مذکور ، متعهد گشته است که به صورت انحصاری  به تبادل تکنولوژی و ارائه خدمات فنی و مهندسی در بازار ایران بپردازد.

rSbHKeHfuy