روان کننده بتن

روان کننده بتن یکی از مهمترین و پرمصرف ترین انواع افزودنی ها می باشد که امروزه به صورت گسترده مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است. برای خرید این محصول شگفت انگیز می توانید از وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدامات لازم را انجام داده و سفارش خود را قطعی نمایید.

روان کننده بتن

آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از روان کننده های بتن هستید؟ آیا می دانید مزیت و فواید استفاده از این محصول کدام می باشد؟ از شما دعوت می شود که ما را تا آخر مقاله پیش روی خود همراهی کنید و اطلاعات مناسبی را در این خصوص به دست بیاورید.

یکی از کارآمدترین و پرمصرف ترین افزودنی ها، روان کننده بتن می باشد که نقش اصلی آن کاهش آب اضافه  در بتن است که بدون کوچکترین تغییری در فرمولاسیون بتن می توان مقاومت آن را افزایش داد. توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی به دنبال تهیه و تولید انواع بسیار مختلفی از روان کننده های بتنی هستند تا از این طریق بتوانند توجه بسیاری از افراد و مصرف کنندگان را به سوی خود جلب کنند. این روان کننده ها می توانند بدون تحت تاثیر قرار دادن روانی بتن، آب مخلوط آن را افزایش و کاهش دهند. روان کننده بتن را در لیست افزودنی های کاهنده آب قرار می گیرد و بسیاری از افراد استفاده از این محصول را در اولویت های خود قرار می دهند تا بتوانند باکیفیت ترین و مقاوم ترین بتن کاری در ساخت و سازهای خود داشته باشند. در حالت کلی روان کننده های بتنی را می توان به سه دسته تقسیم بندی کرد:

–         روان کننده های بتنی معمولی

–         روان کننده های بتنی کند گیر

–         روان کننده های بتنی تند گیر

روان کننده بتنکاربرد روان کننده بتن

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، روان کننده بتن یکی از پرمصرف ترین و محبوبترین انواع افزودنی های کاهنده آب به شمار می آید که دارای کاربرد بسیار وسیعی می باشند که از مهمترین این کاربردها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–         مناسب بودن برای استفاده در بتن هایی با جذب کننده آب زیاد

–         تولید نمودن بتن از مصالح سنگی شکسته

–         مناسب برای استفاده در منطقه های گرمسیر

–         فرصت مصرف برای تولید انواع بلوک بتنی و آجر

–         مناسب برای تولید بتن پیش تنیده

–         مناسب برای استفاده در بتن ریزی با پمپ

–         مناسب برای استفاده در انواع دیوارها، سقف و ستون ها

–         مورد استفاده در بتن ریزی با تراکم آرماتورهای بالا

توجه داشته باشید که کاربرد این محصول بسیار وسیع تر از تصور شما بوده و همین امر نیز سبب شده است که استفاده از این محصول بسیار بیشتر بوده و یکی از پرفروش ترین انواع افزودنی های بتنی باشد که شما نیز می توانید با توجه به ساخت و ساز خود و صنعتی که در آن به فعالیت مشغول هستید، از این افزودنی استفاده لازم را داشته باشید.

روان کننده بتن

ترکیبات شیمیایی روان کننده بتن

فرمولاسیون و ترکیبات شیمیایی روان کننده بتن بسیار شگفت انگیز و حساب شده است تا بتواند بهترین کارایی را از خود نشان دهد. اصلی ترین و اساسی ترین مواد و عنصر استفاده شده در این افزودنی می توان به ترکیبات آلی حل شده در آب اشاره کرد. در حالت کلی می توان ترکیبات شیمیایی استفاده شده در فرمول این افزودنی را به چند دسته تقسیم بندی نمود که عبارتند از:

–         نمک های کلسیم

–         سدیم آمونیوم

–         اسیدهای شکر

–          کربوهیدرات ها

–         لیگنوسولفونات ها

هر کدام از این عناصر تاثیر بسیار زیادی را بر کیفیت و کارایی روان کننده بتن خواهد داشت که این مواد و محلول ها در آزمایشگاه ها با توجه به فرمول از قبل ارائه شده ترکیب شده و محصول مورد نظر تولید و طراحی می شود. توجه داشته باشید که مقدار استفاده از این عناصر در حدود 1.1 تا 3.1 میلی گرم بر لیتر خواهد بود و در صورت تغییر بسیار کوچکی در این مقادیر، بی شک این محصول از کارایی معمول خود برخوردار نخواهد بود و نمی توان آن را مورد استفاده قرار داد. به همین جهت فرایند تولید و طراحی این محصول نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و مهندسان ساخت این محصول بایستی با نهایت دقت فرایند تولید را طی کنند.

روان کننده بتن

هدف استفاده از روان کننده های بتن

توجه داشته باشید که برای ساخت مقاوم ترین ساخت و سازهای بتنی می توانید به راحتی مقدار مشخصی از روان کننده بتن را تهیه و خریداری کرده و باکیفیت ترین ساخت و ساز را داشته باشید. از مهمترین اهداف استفاده از این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         بالا بردن امکان اتصال بتن مورد نظر به آرماتورهای فولادی

–         کاهش نفوذپذیری

–         بالا بردن دوام بتن

–         بهبود بخشیدن به نرخ کسب مقاومت

–         قابلیت پمپ کردن بتن

–         کاهنده بسیار موثر برای جداسازی آب و دانه های بتن

–         ممانعت از نشست بتن

–         اصلاح ظرفیت آب انداختگی

شما نیز می توانید با توجه به اهداف استفاده از این محصول، اقدام به خرید آن داشته باشید تا بتوانید یک یا چند اهداف مذکور را دنبال کنید.

روان کننده بتن

نکات مورد توجه در مصرف روان کننده های بتن

اگر قصد مصرف روان کننده بتن را دارید توصیه می شود که به چند نکته بسیار مهم توجه لازم را داشته باشید:

–         استفاده از دستکش و ماسک مناسب

–          تهیه و خرید بهترین و باکیفیت ترین روان کننده های بتنی

–         مصرف این محصول به دور از مواد منفجره

–         عدم تماس با چشم و پوست

–         عدم استفاده از این محصول در یک فضای بسته

با رعایت هرکدام از این بندهای مورد توجه در استفاده از روان کننده های بتنی می توانید بدون بروز مشکلی از این افزودنی استفاده لازم را داشته باشید.

روان کننده بتن

خرید روان کننده های بتن

روان کننده بتن با داشتن حالت مایع، رنگ قهوه ای، میزان اسیدی در حدود 7 و وزن مخصوص خود قابل تشخیص از سایر افزودنی ها می باشد که مصرف کنندگان می توانند به راحتی این محصول را تشخیص دهند. اگر شما نیز قصد دارید تا در اولین فرصت ممکن اقدام به خرید و استفاده از این محصول داشته باشید می توانید از وب سایت اینترنتی ما اقدام لازم را انجام داده و خرید خود را فقط با کلیک کردن بر روی چند گزینه انجام دهید. توصیه می شود که شماره پیگیری محصول سفارشی خود را تا زمان تحویل آن در نزد خود نگه دارید و در صورت بروز هرگونه مشکلی سریعا با همکاران ما در تماس باشید. همچنین می توانید در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در زمان تحویل نیز، محصول سفارشی خود را عودت داده و هزینه ی خود را دریافت کنید.

روان کننده بتن

مزایای استفاده از روان کننده های بتن

یکی از دلایل محبوبیت استفاده از روان کننده بتن، وجود مزیت های بسیار بی نظیر این محصول می باشد به طوری که از مهمترین مزیت های این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–         در استفاده از بتن ریزی توجه شود که  هر چقدر میزان آب استفاده شده کمتر باشد بی شک دانه های بتن نیز دارای چسبندگی بیشتری خواهد بود که در این صورت بتن متراکم تری را خواهید داشت.

–         استفاده از روان کننده های بتنی سبب می شود که بتن مورد استفاده آب کمتری را از خود برجای گذاشته و کارایی بالاتری را داشته باشد.

–         با استفاده از این محصول شگفت انگیز می توان میزان مقاومت بتن را بالا برد این عمل در حالی اتفاق می افتد که هیچ گونه تغییری در کارایی بتن صورت نگیرد.

–         توجه داشته باید که استفاده از این محصول، باعث کاهش میزان مصرف سیمان شده و بهترین صرفه جویی را در بتن ریزی به وجود خواهد آورد.

روان کننده بتن

قیمت روان کننده های بتن

یکی از مهمترین و اساسی ترین سوال هایی که در مورد استفاده و خرید روان کننده بتن وجود دارد، قیمت این محصول می باشد که در این خصوص می توان گفت، قیمت این محصول با توجه به کارایی و ویژگی هایی که دارد بسیار مناسب و معقول می باشد به طوری که بسیاری از افراد می توانند به راحتی با بودجه در اختیار خود، اقدام به خرید و استفاده از این محصول داشته باشند. همچنین شما می توانید برای آگاهی از قیمت های دقیق این محصول هم اکنون با همکاران ما در تماس بوده و اطلاعات لازم را در این خصوص به دست بیاورید. شما می توانید با کیفیت ترین و بی نظیرترین روان کننده های بتنی را از وب سایت اینترنتی پیش روی خود تهیه و سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز آن را از محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. برای خرید یکی از بهترین محصولات ما هم اکنون می توانید اقدام کرده و این فرصت طلایی را از دست ندهید.

شما هم اکنون می توانید از صفجه تماس با ما شرکت کاریز با شرکت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت فرمایید.

منبع : http://www.concrete.org.uk/fingertips-document.asp?id=560